Hitman Suikastçi

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2.99 Tl
  • Boyut 1.04 GB
  • Version 1.7.100478
  • Dil Türkçe
  • Firma SQUARE ENIX
Hitman Suikastçi mobil oyunu Android mobil cihazınızda oynayabileceğiniz nişancılık oyunudur.

Keskin nişancılığınızı gösterebileceğiniz Hitman Suikastçi  mobil oyununa küçük bir mebla ödeyerek sahip olun. Oyununda siz suikastçı olarak yer alıyorsunuz. Aksiyonu ve heyecanı bol olan Hitman Suikastçi mobil oyununda sizde yerinizi alın ve silahınızı seçin.

Muhteşem bir donanıma sahip olan Hitman Suikastçı mobil oyunu ile düşmanlarınıza karşı direnin. Kendinize bir yer seçin ve tüfeğinizle ateş edin. Siz bir keskin nişancısınız ve ona göre hareket etmeniz gerekiyor. Hitman Sniper'da Ajan 47' nin rolünü üstlen ve cep telefonundaki en büyük keskin nişancı deneyimini yaşa ve mobil cihazında en eğlenceli anı yaşa. 

Akıllı mobil cihazınız sizlere muhteşem bir keskin nişancılık deneyimi yaşatacaktır. Android mobil cihazınızın dokunmatik kontrolleri sayesinde sizde düşmanlarınızı tek hamlede öldürün. Hiç olamadığı kadar büyük bir aksiyonun içerine dahil olacak ve oyunun kazananı siz olacaksınız. Hitman Suikastçı oyununa sizde ücretsiz bir şekilde sahip olarak mobil cihazınızda muhteşem bir oyun deneyimi yaşayın. Tüfeğinizi seçin, nişan aıln ve bum kazanan siz olun.

Daha Fazla Göster
Hitman Suikastçi indir
DİĞER SÜRÜMLER