Hitman Suikastçi

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 0,59 TL
  • Boyut 1.04 GB
  • Sürüm 2.1.19
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici SQUARE ENIX
Aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkan Hitman Suikastçı mobil oyunu ile sizde IOS mobil cihazınız ile muhteşem bir oyun deneyimi yaşayın.

IOS mobil cihazınıza ücret karışılığında indirerek oynayabileceğiniz Hitman Suikastçı mobil oyununda muhteşem bir nişancılık deneyimi yaşayacaksınız. Oyunumuzda siz bir keskin nişancısınız. Karşınıza çıkan düşmanları tek bir atış ile indireceksiniz. 

Muhteşem bir oyun deneyimi yaşayacağınız Hitman Suikastçı oyunu ile sizde keyifli anlar geçirin. Mobil cihazınız sizlere bu imkanı sunuyor. Stratejik becerilerinizi geliştirin ve kusursuz suikastlar düzenleyerek düşmanları tek hamlede öldürmenin keyfini yaşayın. Zombi avlama becerilerini ve hızını test edecek dur durak bilmeyen bir aksiyona hazırlanın çünkü Hitman Suikastçı oyunu sizlere sınırsız eğlence sunacaktır. Oyunumuzda sizlere çeşitli görevler verilecek bu görevleri tamamlamak için stratejik planlamalar kurun ve keyifli bir oyun deneyimi yaşayın. 

Hedefleri yok et, silah parçalarını topla ve en güçlü silahların kilidini açmak için taslakları tamamla. Sonrasında ise birbirinden farklı silah çeşitliliğine kavuşun. En sevdiğiniz silahları seçin ve yeni suikastlar için kendinizi hazırlayın. Hitman Suikastçı mobil oyunu sizlere başarılı bir nişancılık oyunu deneyimi yaşatmak için mobil cihazlarınızda.   

Hitman Suikastçi indir